simple website maker


АПОЛОНИЯ  2020

1-6 СЕПТЕМВРИ, СОЗОПОЛ

ГАЛЕРИЯ

1

септември

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
20:30 ч.

Откриване
----------
Концерт
Премиера
----------
Живко Петров
JP3
специален гост
Людмил Ангелов

2

септември

Художествена
галерия
19:00 ч.

Издателство
Сиела
----------
Асен Агов
Добър вечер,
дами и
господа!

Лятно кино
18:30 ч.

Младежки театър
Николай Бинев
----------
Предпремиерно
Той е дяволът !
----------
Режисьор
Здравко Митков

Лятно кино
21:00 ч.

Българско кино
Премиера
----------
Страх
----------
Режисьор
Ивайло Христов

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
19:00 ч.

Концерт
----------
Кирил Манолов
баритон
Вяра Шуперлиева
пиано

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
21:30 ч.

Концерт
----------
Влади Ампов
Графа

3

септември

Художествена
галерия

18 ч. Издателство Фабер
Премиера
----------
Аполония
Понтийска.

По стъпките
на археолозите -
колекции от Лувъра
и музеите в България

----------
19 ч. Издателство
Фабер
Премиера
----------
Георги Лозанов
Земното щастие

Лятно кино
18:30 ч.

Сатиричен театър
Алеко Константинов
----------
Предпремиерно
Всички освен мен
----------
Режисьор
Лилия Абаджиева

Лятно кино
21:00 ч.

Българско кино
Премиера
----------
Мълчание с
достойнство

----------
Режисьор
Адела Пеева

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
19:00 ч.

Концерт
----------
Трио Арденца
----------
Галина Койчева
цигулка
Константин Евтимов
виолончело
Даниела Дикова
пиано

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
21:30 ч.

Юбилеен
моноспектакъл
----------
Мариус
на 50

4

септември

Художествена
галерия 

18 ч. НБУ
Премиера
----------
Михаил Неделчев
Сиянието на Златорог

----------
19 ч. ИК Колибри
----------
Светлозар Желев
За бавното живеене
и насладата от живота

Лятно кино
18:30 ч.

Театрално-музикален
перформанс
----------
Част от колекция
----------
Режисьор
Иван Юруков

Лятно кино
21:00 ч.

Българско кино
----------
Котка в стената
----------
Режисьори  
Мина Милева, Весела Казакова

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
19:00 ч.

Концерт
----------
Майсторски клас
на Орлин Анастасов

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
21:30 ч.

Концерт
----------
Ицо Хазарта
Неправилен рап

5

септември

Художествена
галерия
19:00 ч.

ИК Жанет 45
Премиера 
----------
Георги Господинов
Времеубежище

Лятно кино
18:30 ч.

Театър 199
Валентин Стойчев
----------
Предпремиерно
Фернандо Крап
ми е написал това писмо

----------
Режисьор
Иван Урумов

Лятно кино
21:00 ч.

Българско кино
----------
Сестра
----------
Режисьор
Светла Цоцоркова

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
19:00 ч.

Концерт
----------
Зорница Иларионова
цигулка
Георги Черкин
пиано

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
21:30 ч.

Концерт
----------
Любо Киров
Както преди

6

септември

Художествена
галерия
19:00 ч.

Издателство
Книгомания
----------
Стефан Вълдобрев
Книга за
песните

Лятно кино
18:30 ч.

Общински театър
Възраждане
----------
Предпремиерно
Портокалова кожа
----------
Режисьор
Петър Денчев

Лятно кино
21:00 ч.

Кино
----------
Сляпата Вайша
Физика на тъгата

----------
Режисьор
Теодор Ушев

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
19:00 ч.

Концерт
---------- 
Александрина
Пендачанска

сопран
Людмил Ангелов
пиано

Амфитеатър
АПОЛОНИЯ
21:30 ч.

Концерт
----------
Фондацията
Кирил Маричков
Иван Лечев
Добрин Векилов -Дони
Славчо Николов
Веско Поромански
Специални гости:
Наско Пенев
Звездомир
Керемедчиев
Славин Славчев

2-6

септември

Художествена
галерия

Андрей Даниел
-----------
Фотографска изложба на
Стефан Джамбазов

КНИЖНА АПОЛОНИЯ от 31 август до 6 септември

Адрес

София,
площад "Славейков"
№ 11

Контакти

Email: fest@apollonia.bg                    
Тел.: 02 980 7833